Merhaba!

Nispetiye Mh. Bn. Nazım Kaptan Sk. Akademiler St. C Blk D.67 Beşiktaş Istanbul

+90 212 2743420

merhaba@unicodigital.com

Türkiye Kadın Girişimcisini Seçiyor

unicodigital / Blog  / Türkiye Kadın Girişimcisini Seçiyor
kadıngirisim

Türkiye Kadın Girişimcisini Seçiyor

Ortalama okuma süresi: < 1 dakika

Garanti BBVA’nın, Ekonomist dergisinin ve Türkiye Kadın Girişimciler Derneği işbirliğiyle bu 13. düzenleyeceği Türkiye’nin kadın girişimci yarışması için başvurular başladı ve devam etmektedir. Bu yarışmanın amacı; iş hayatın fark yaratan öykülerini paylaşarak, diğer kadın girişimcilere ön ayak olmak ve onları motive etmek amaçlanıyor. İş hayatında fark yaratacak öyküleri olan adaylar, yarışmaya Garantibbvakadingirisimci.com adresindeki formu doldurarak başvurabilirler. Ödüller 50bin-40bin TL arasında değişmektedir. Son başvuru tarihi 31 Ağustos 2019’dur.

Bu yarışmaya resmi KOBİ tanımına giren, hakim ortağı ya da sahibi kadın olan ve Türkiye’de faaliyet gösteren tüm işletme sahibi kadın girişimciler başvurabilir. Aynı zaman da önceki yıllarda başvuru yapan kadınlarda tekrar başvuru yapabilirler.

13’üncüsü düzenlenen bu yarışmanın daha önceki yarışmalarında bir çoğu hayran bırakan başarı öyküleri ortaya çıkmıştı. Sadece birkaç kazananı olması asla diğer başarıları geri plana tabii ki de koymuyor. Zor şartlar altında kadınların ülkemizi daha iyi bir hale getirmek için çalışmalar yapması ve bu yolda çıkan sıkıntılara rağmen asla pes etmemesi bu yarışma sayesinde anlatılıyor ve diğer girişimci kadınlara ön ayak oluyor. Erkek egemenliğinin genelde çoğunlukta olduğu bu pazarlarda böyle harika, başarılı kadın girişimciler görmek ve onların öykülerini okumak inan bize harika ve gurur verici.

Türkiye’nin Kadın Girişimciler Yarışması 2018 Kazananı Kimdir ?

12. kez düzenlenen bu yarışmayı Redeer markasının yaratıcısı Müşerref Sezen Saral kazandı. Sezen Saral, ilk yerli e-kitap tablet markasını yarattı. Türkiye’nin kadın girişimcisi seçildi.

7 Paylaşımlar

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir