Merhaba!

Nispetiye Mh. Bn. Nazım Kaptan Sk. Akademiler St. C Blk D.67 Beşiktaş Istanbul

+90 212 2743420

merhaba@unicodigital.com

Ocak Ayı Etkinlik Takvimi

unicodigital / Blog  / Ocak Ayı Etkinlik Takvimi
EtkinlikTakvimiGörseli

Ocak Ayı Etkinlik Takvimi

Ortalama okuma süresi: < 1 dakika

Eveeet 2019’a adımımızı atmamıza son 3 kaldı. Ocak ayından daha doğrusu yeni yıldan beklentilerimiz oldukça fazla ama her zamankinden farklı değil. Sağlık, mutluluk, aşk, kariyer, başarı ve daha nicesi. Bu dileklerin hepsini karşılar mı bilemeyiz ama başarı kısmında bu etkinliklerin size bir şeyler katacağına eminiz. İşte Ocak ayı etkinlikleri!

SEO Eğitimi

En Popüler SEO araçlarının kullanımını uygulamalı olarak öğreneceğiniz ve etkili SEO analizleri yapabileceğiniz eğitim 5 – 6 Ocak tarihleri arasında eOfis Axis Bayrampaşa’da olacak. Zeo Agenıncy ve Analytics akademi işbirliği ile 2 gün sürecek eğitimi kaçırmayın deriz! Etkinlik hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz https://analyticsakademi.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Google Analytics Eğitimi

Web analytics analiz ve raporlamaya dair temel kavramları öğrenmeyi, Google Analytics hesap kurulum işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilmeyi ve daha fazlasını istiyorsanız bu etkinlik tam da size göre.  12-13 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek olan etkinliğin kontenjanı 20 kişi ile sınırlı. Acele edin!

Yüzleşme Sergisi

Galeri Soyut, 4 – 23 Ocak tarihleri arasında Orhan Umut’un “Yüzleşme” isimli kişisel resim sergisine ev sahipliği yapıyor. Sergi detayları için https://galerisoyut.com.tr/orhan-umut-2019/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Dijital Pazarlama Eğitimi Sertifika Programı

7 haftalık atölye eğitim olarak tasarlanan Dijital Pazarlama Eğitimi Sertifika Programı 26 Ocak – 16 Mart tarihleri arasında ilgilenenlerini bekliyor. Etkinlik hakkında detaylı bilgi için https://analyticsakademi.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz!

7 Paylaşımlar

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir