Merhaba!

Nispetiye Mh. Bn. Nazım Kaptan Sk. Akademiler St. C Blk D.67 Beşiktaş Istanbul

+90 212 2743420

merhaba@unicodigital.com

Neler Yapıyoruz?

unicodigital / Neler Yapıyoruz?
8

Sosyal Medya Yönetimi,
sadece paylaşım yapmak değildir.
Markaların ya da kurumların en fazla düştükleri hata, işi basitleştirmek ve hesapların birer kişisel hesap gibi yönetildiğini düşünmeleridir. Her markanın kendi dinamiğine ve bütçesine uygun, doğru kitleyi hedefleyen bir kurgu ile yönetmekteyiz. Kurum ve marka için en iyi performans gösteren sosyal medya kampanyalarını oluşturur ve yönetiriz.
Unico ,Twitter, Facebook, Google Plus ve Instagram gibi sosyal medya ağlarını sizin adınıza yönetir. İşletmelerin büyümesine ve hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak için ilgili sosyal medya pazarlama hizmetlerini uygularız.

3

Dijital Pazarlama basılı yayın, radyo, TV  gibi geleneksel medyadan farklı yöntemlerle, markanızın bilinirliliği  ve işinizi geliştirmek  ve tanıtmak amacıyla internet, mobil ve diğer interaktif platformları kullanmaktır.
UNİCO, Markanıza özel dijital stratejinizi formülize ediyor;
Doğru hedefleme yöntemlerine sahip düşük bütçelerle daha geniş kitlelere ulaşmanızı sağlıyoruz.
Web siteniz bizim için markanızın internet ortamındaki kartvizitidir.
Bu yüzden amaca uygun ve kullanılabilirliği hedefleyen bir yapı kurgulanmalıdır.
Seo uyumlu, responsive bir web sitesi hedeflerinize daha kolay ulaşmanızı sağlar.

4

Dijital PR ve Web siteniz bizim için markanızın internet ortamındaki kartvizitidir.
Bu yüzden amaca uygun ve kullanılabilirliği hedefleyen bir yapı kurgulanmalıdır.
Seo uyumlu, responsive bir web sitesi hedeflerinize daha kolay ulaşmanızı sağlar.

Unico, konumlandırma, içerik yönetimi, tasarım, etkileşim, CRM, reklam yönetimi ve raporlama süreçleri ile markanızı bir bütün olarak ele alır, stratejik yol haritasını çıkartır ve yönetiriz. Sponsorlu reklamlarınız markanın  hedef kitlesine doğrudan ulaşarak  sağlıklı geri dönüşümler almanızı sağlıyoruz.

1

SEO (search engine optimization) ile web sitenizin arama motorlarında organik olarak yükselmesini sağlıyoruz.
İnternet üzerinden alışveriş yapma yada kurumu/markayı araştırma niyetiyle yapılan aramalarda organik arama trafiğinin yaklaşık %74‘i ilk 5 sonuç içerisinde dağılmaktadır. İlk 5 sırada yer alan web sitelerine tıklanma oranları kurumsal SEO hizmeti başarısının önemini anlatmaktadır.
Yapılan aramalarda üst sıralarda görüntülenmek marka bilinirliğine de katkıda bulunur. Kullanıcı o anda ürün veya hizmeti satın almasa bile marka ile karşılaşması ve marka bilincinin oluşması, gelecekteki satın alım kararını olumlu yönde etkileyecektir.

5

Kreatif tasarımları, Unico olarak markanıza uygun ve hedef kitlenizin ilgi alanları ve davranış biçimlerini referans alarak hazırlamaktayız.
Yeni bir marka için logo tasarımından başlayan, kampanya stratejisi geliştirmeye kadar giden uzun bir periyodun her aşamasında size eşlik ediyor, sizin için analizler yapıyor, önerilerde bulunuyoruz. Tasarımları yaparken de süreçleri takip ederken de titizlikle çalışıyoruz.
Markanızın ya da kurumunuzun bilinirliğini arttıran ve diğer markalardan farklılığını ortaya koyan en önemli etmenlerden biri de kurumsal kimliğinize uygun hazırlanan tasarım çalışmalarıdır. Markanın ruhunu ve stilini belirleyerek, dijital tasarım konseptleri oluştururuz.

2

Yönetim Danışmanlığı 
deneyimlerimizi sizlerle paylaşıyor ve stratejik bir yol haritası çiziyoruz;

Dijital Marka Konumlandırma.

Marka Algısı ve Stratejisi,

Dijital Pazarlama ve iletişim,

Online Reklam ve içerik Yönetimi,

Kriz yönetimi,

Web Site analizi

7

Kurumsal Eğitimler, dijital pazarlama ve sosyal medya alanlarında, her markaya özel ve o markanın ihtiyaçları doğrultusunda planlanarak tasarlanır.
Unico olarak vermiş olduğumuz eğitimlerle özel ve kamu kurum ve kuruşlarının dijital dünyada sağlam adımlarla ilerlemelerine katkıda bulunmaktayız.
Dijital pazarlama eğitimimiz kurum içi çalışanlarınızın pazarlamanın dijital boyutlarını kavramalarını, sosyal medya yönetimi eğitimimiz ile de çalışanlarınızın markanızı sosyal mecralarda profesyonel bir şekilde yönetmelerini sağlayabilirsiniz.

6

UX (User Experience) ya da herkesin bildiği tabirle “kullanıcı deneyimi”, iş dünyasında ve internet mecrasında sizi kısa veya uzun vadede dikkat çekici bir hale getiren ve klasikleşmekten sizi kurtaran yöntemdir.

Biz Unico Digital ailesi olarak size “kullanıcı deneyimi” (UI) hizmeti sunarak;

Satın alma işlemlerinin artışını sağlıyoruz.
Kullanıcılarınızın sadık olmasına yardımcı oluyoruz.
Siteyi ziyaret eden müşterilerin site içerisinde rahatlıkla aradıklarını bulmalarını sağlıyoruz.
Ürününüzün pazarını yepyeni insanlarla buluşturuyoruz.
Müşterilerinizin sitenizi tekrar ziyaret etmesini sağlıyoruz.

0 Paylaşımlar