Merhaba!

Nispetiye Mh. Bn. Nazım Kaptan Sk. Akademiler St. C Blk D.67 Beşiktaş Istanbul

+90 212 2743420

merhaba@unicodigital.com

Biz

unicodigital / Biz

UNICO bilişim alanında kurumsal çözüm ve yönetim danışmanlığı hizmetleri vermek için kurulmuştur. Yönetim Danışmanlığı kapsamında web sayfası, portal yönetimi , dijital pazarlama , sosyal medya yönetimi, itibar yönetimi, adwords ve internet reklamcılığı ve yönetimi kapsamında iş ortaklarının güvenini ve müşteri memnuniyetini sağlamak, internet mecrasındaki tanıtım ve marka iletişimi stratejilerine yön vermek, çözüm ortağı olduğu müşterileri ile güçlü bir bağ kurmak, marka yada kuruma marka değeri katan, inovatif, çözümler ile yüksek kaliteli, profesyonel web tasarım ve yazılım hizmetleri vermektedir.

Bu bağlamda kurucumuzun 30 senedir aktif olarak sektördeki birikimi ve tecrübeleri takım arkadaşlarımızın konularında profesyonel ama iş sürecindeki amatör ruhları ajansımıza değer katan ve çıkartılan işlerin kalitesini direk olarak yansıtmaktadır.

Başarılı işlere imza atmanın bir ekip işi olduğunu çok iyi bilir, projeye başladığımızda; tasarım, kod yazılım ve dijital pazarlama ekibimiz eş zamanlı çalışarak markanın reçetesini çıkartıp en faydalı, en dinamik şekilde mükemmelleştirmeye programlarız. en mükemmeli yaratmaya programlanırız.

Farklı stratejileri doğru şekilde birleştirerek hedef kitlenize ulaşıp yeni müşterilerin ilgisini çekebilir ve işinizi büyütebilirsiniz. Marka sadakati üzerine çalışıp, müşteri hacminizi geliştirmek için hedef kitlenizle bağ kurmanızı sağlayalım.

Bize ulaşın. Birlikte yol haritamızı çıkartalım…

initial image
initial image
initial image
initial image
initial image
initial image
baris-1
initial image
initial image
initial image
initial image
initial image
initial image
initial image
initial image
0 Paylaşımlar