Merhaba!

Nispetiye Mh. Bn. Nazım Kaptan Sk. Akademiler St. C Blk D.67 Beşiktaş Istanbul

+90 212 2743420

merhaba@unicodigital.com

Aralık Ayı Etkinlik Takvimi

unicodigital / Blog  / Aralık Ayı Etkinlik Takvimi
EtkinlikTakvimiGörseli

Aralık Ayı Etkinlik Takvimi

Ortalama okuma süresi: 2 dakika

Eylül toparlandı gitti işte Ekim de gider bu gidişle derken geldik yeni yıl çanlarının çalmaya başladığı Aralık ayına. Yeni yıla biraz daha bilgili, biraz daha gezmiş, öğrenmiş ve eğlenmiş bir ‘siz’ olarak girmek isterseniz bu etkinlikler tam da size göre. Biraz göz gezdirmelisiniz!

 

1 Aralık

Girişimciler İçin Dijital Markalaşma: Branding Türkiye Etkinlik tarafından Dome İstanbul’un konferans salonunda gerçekleşecek olan etkinlik 13:00 – 16:00 saatleri arasında gerçekleşecek. Dijital markalaşma, uzmanları tarafından, yeni bir bakış açısıyla değerlendirilecek ve hayatımıza yeni yeni girmeye başlayan bu kavram hakkındaki farkındalığımız arttırılmaya çalışılacak.

 

Detaylı bilgi ve kayıt yaptırmak için: https://etkinlik.brandingturkiye.com/#register

 

4 Aralık

Fikir Geliştirme Atölyesi (GH İstanbul): Etkinlik, geliştirilen bir yöntem ile zihninizin rutin düşünce kalıplarının dışına çıkmasına katkıda bulunacak bir atölye ortamı sağlıyor. Aynı zamanda, katılımcılara projenizi sunabileceğiniz, beraber geliştirebileceğiniz, Co-Founder olarak ortaklar bulabileceğiniz bir fırsat ortamı sizi bekliyor!

 

Detaylı bilgi ve kayıt yaptırmak için:

https://www.raklet.com/girisimhareketi/Events

 

6-9 Aralık

Türkiye İnovasyon ve Girişimcilik Haftası: Geçtiğimiz yıl 60.000 ziyaretçiye ulaşan; TEB, Sabancı Holding, Turkcell, THY, Arçelik ve Çalık Holding’in stratejik partner olarak destek verdiği; 31 yabancı toplam 201 davetli konuşmacının ağırlandığı; 200 üzerinde kurumun katılımı ile gerçekleşen etkinlik bu yıl da, inovasyon ve girişimcilik dünyasının birbirinden değerli isimlerini etkinlikte ağırlayacak. Kaçırmayın deriz!

 

Detaylı bilgi ve kayıt yaptırmak için:

http://www.turkiyeinovasyonhaftasi.com/?p=home

 

10-14 Aralık

Career Digital: 3İK insan kaynakları iletişim ve etkinlik ajansı tarafından düzenlenecek olan dijital platform, ülkemizin ve dünyanın bilinen markalarının uzmanlarını öğrenci ve yeni mezunlar için bir araya getiriyor. Sanal ortamda, ücretsiz olarak gerçekleştirilecek olan bu inovatif etkinlik bizi çok heyecanlandırdı!

 

Detaylı bilgi ve kayıt yaptırmak için:

http://www.careerdigital.org

 

 

12 Aralık

Webrazzi Fintech: Günümüzün finansal teknolojilerinin girişimciler ve uzmanlar tarafından ele alınacağı konferans Wyndham Grand İstanbul/ Levent’te gerçekleşecek.

 

Detaylı bilgi ve kayıt yaptırmak için:

https://etkinlik.webrazzi.com/etkinlik/detay/webrazzi-fintech-2018/1119

21 Aralık

Artrospektif Atölye Karma Fotoğraf Sergisi: Gölge ve ışığın birbirine anlam kattığı fotoğrafların olduğu serge için 1 yıldır hazırlanılıyor. Bu emeğin ve anlam dünyasının misafiri olmalısınız!

 

Detaylı bilgi ve kayıt için;

http://ckm.kadikoy.bel.tr/Etkinlik/Detay/artrospektif-atolye-karma-fotograf-sergisi

 

28 Aralık

Erol Kınalı Retrospektif Sergisi: Heykeltıraş, ressam ve grafik sanatçısı Erol Kınalı; heykel ve resmi değişik tekniklerle bir araya getirmeyi ve insanı farklı formlarda ele almayı seviyor. Sanat hayatı boyunca Türkiye, Almanya, Avusturya, Çekoslovakya, Rusya ve Mısır’da pek çok sergi açan sanatçının sergisini kaçırmamanızı öneririz.

 

Detaylı bilgi için:

https://erolkinali.com/2018/11/01/retrospektif-sergi/

 

 

7 Paylaşımlar

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir