Merhaba!

Nispetiye Mh. Bn. Nazım Kaptan Sk. Akademiler St. C Blk D.67 Beşiktaş Istanbul

+90 212 2743420

merhaba@unicodigital.com

Mailing listemize kayıt olun

Kasım Ayı Etkinlik Takvimi

unicodigital / Blog  / Kasım Ayı Etkinlik Takvimi
30 Ekim

Kasım Ayı Etkinlik Takvimi

Ortalama okuma süresi: 2 dakika

Ekim ayı da güzeldi ama ne yalan söyleyelim, bu Kasım çok hareketli geçeceğe benziyor. Daha ilk gününden başlayan etkinlikler ve workshoplarla dopdolu bir Kasım ayına hazır mısınız? Dijital dünyanın kaçırılmayacak etkinliklerini sizler için derledik!

Dijital Topuklar 2018

Türkiyenin ilk ve tek dijital kadın zirvesi, #tutkunubul teması ile 1 Kasım’da, İTÜ Maçka Kampüsü, Mustafa Kemal Amfisi’nde gerçekleşecek. Dijital dünyada var olma, feminizm ve toplumsal cinsiyet eşitliliği, girişimcilerin karşılaşabileceği zorluklar ve feminen bir lider olmak adına tüyo almak için mükemmel bir fırsat! Etkinlik biletlerine biletix.com‘dan ulaşabilirsiniz. 

https://www.dijitaltopuklar.com/dijital-topuklar-2018/

http://www.biletix.com/etkinlik/VUP01/ISTANBUL/en

Nöro Pazarlama

Beynin satın alma algısını baştan aşağı kontrol etmek isteyenler buraya! Nöro bilim pazarlamada nasıl kullanılır merak ediyor musunuz? Cevabınız evetse doğru yerdesiniz. Beyin Bilimine Giriş, Nöro Pazarlamaya Giriş ve Nöro Pazarlama Ölçümleri ve Workshop olarak üç bölüme ayrılmış bu etkinlik, bizim kaçırılmaması gerenkenler listemizde.  Üstelik katılımcılara birde Pazarlamasyon Akademi ve Neuro Discover tarafından ‘Nöro Pazarlama Giriş’ sertifikası sunuluyor. Toplamda 7 saat sürecek olan workshop, 3 Kasım’da, GarantiPartners Girişim Üssü, Mecidiyeköy’de gerçekleşecek. Detaylı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.pazarlamasyon.com/noro-pazarlama-kayit-sayfasi/ 

Nöro pazarlama ve kulanım alanları ile ilgili bilgilendirme: http://www.pazarlamasyon.com/pazarlama/noro-pazarlama-nedir-markalar-tarafindan-nasil-kullanilir/

Uçtan Uca Ürün Yönetimi ve Deneyim Tasarımı Workshop: Oyunlaştırma Tasarımı

10 Kasım’da, Atölye ve INTERTIV iş birliği ile gerçekleşecek olan workshop, oyun kurgularının, çalışanları motive etmek açısından nasıl kullanılacağını merak edenler için birebir! Tarihi Bomonti Bira Fabrikası’nda gerçekleşecek olan workshop ücretli olarak düzenleniyor ve toplamda 6 saat sürmesi planlanılıyor. Workshop, tasarım ve teknoloji ile ilgilenen herkese açık ancak kontejyan sınırı olduğu için ilgilenenlerin ellerini çabuk tutmaları gerekiyor! 

https://atolye.io/tr/etkinlik/oyunlastirma-tasarimi/

Pazarlama ve Finans Zirvesi

Kendinizi pazarlama, finans ve yatırım alanlarında geliştirmek istiyorsanız, İTÜ Yatırım Kulübü’nün düzenlediği Pazarlama ve Finans Zirvesi’ne bekleniyorsunuz! Özellikle iş ve staj imkanları yakalamak isteyen gençler sakın kaçırmayın! Çeşitli panellere, konserlere, söyleşilere ve çekilişlere yer verilecek olan bu zirve tam size göre! 12-15 Kasım arasında düzenlenecek olan zirvenin kesinleşen konuşmacıları arasında Timur Holding ve Timur Gayrimenkul Geliştime Yapı ve Yatırım A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Erden Timur, Vergi Uzmanı Ozan Bingöl, Millward Brown Araştırma Direktörü Akan Abdula bulunuyor. 3 farklı şekilde kayıt imkanı sunulan zirveye, sertifika istemediğiniz dahilde ücretsiz katılım gösterebiliyorsunuz. İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek olan zirvenin detaylarına ve zirve hakkında daha fazla fikir edinebileceğiniz PFZ 2017 verilerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://pazarlamafinans.com

Webrazzi Developer 2018

15 Kasım, Wyndham Grand İstanbul Levent’te düzenlenecek olan etkinlik teknoloji dünyasının devlerini bir araya getiriyor. Henüz açıklanmayan konuşmacıları merakla bekliyoruz! Tek söyleyebileceğimiz, yazılım geliştirme, programlama dilleri, blockchain ve bulut teknolojileri hakkında bilgi edinmeye aşağıdaki linke tıklayarak bir adım daha yaklaşabileceğiniz. Biletler her an tükenebilir!

https://etkinlik.webrazzi.com/etkinlik/detay/webrazzi-developer-2018/1118

Digital Excellence Program

Katılım 25 kişi ile sınırlı, koşun! 17 Kasım-5 Ocak tarihleri arası her cumartesi, toplamda 56 saat sürecek olan bu eğitim ile, bugünün trendlerini öğrenip kendinize geleceğe dair stratejiler geliştirebilecek seviyeye ulaşabileceğinize eminiz. Adwords’den SEO’ya, E-ticaret’ten Büyüme Pazarlaması’na kadar birçok konunun yer alacağı eğitim, Dijital Pazarlama alanında kendisini geliştirmek isteyenler için kaçırılmaz bir fırsat. Eğitmenler arasında, n11 Dijital Pazarlama Müdürü Aykut Alçelik, Pegasus Havayolları Dijital Ürün Yönetimi ve Büyüme Pazarlaması Müdürü Emre Güney, GroupM Dijital Direktörü Mesut Şefizade ve kriko.io Kurucusu Uğur Eskici gibi önemli isimler bulunuyor. Ücretli olarak verilecek bu eğitime kaydolmak için aşağıdaki linkte bekleniyorsunuz.

http://www.pazarlamasyon.com/digital-excellence-program/

Big Bang – Start-up Challenge

Girişimcilere bir gecede 17 milyon destek mi? Kayıt olmak için yarıştığınızı görür gibiyim! Big Bang sizlere girişimlerinizi iş dünyası işe buluşturmayı vaat ediyor. Teknolojik girişimlere ev sahipliği yapacak olan Türkiye’nin Girişimcilik Sahnesi Big Bang, önemli yatırımcıları da ağırlamayı hedefliyor. Sahne, erken aşama kuluçka merkezinde en ilgi çekici girişim projelerini tasarlayan girişimcilerin! 29 Kasım, UNIQ İstanbul’da gerçekleşecek olan etkinliğe aşağıdaki linkten kayıt olmanız yeterli.

https://bigbang.itucekirdek.com

4 Paylaşımlar

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir