Merhaba!

Nispetiye Mh. Bn. Nazım Kaptan Sk. Akademiler St. C Blk D.67 Beşiktaş Istanbul

+90 212 2743420

merhaba@unicodigital.com

Mailing listemize kayıt olun

Geleceğin Sırt Çantası; Keeback

unicodigital / Blog  / Geleceğin Sırt Çantası; Keeback

Geleceğin Sırt Çantası; Keeback

Ortalama okuma süresi: 1 dakika

Günümüzde kullandığımız eşyaların gelecek formları oldukça ilgi çekici bir hal almış durumda. Daha teknolojik, daha kullanışlı, daha hafif ve daha akıllı olan gelecek formları günümüz formlarından bir adım daha önce. En basit şekliyle sırt çantaları bile geleceğe hazırlanıyor ve sırt çantalarının bile gelecek formları oldukça ilginç.

Özellikle akıllı telefon ve otomobil üzerine olan fütürist çalışmalarıyla tanınan Steel Drake, Keeback ile yenilikçi anlayışını moda endüstrisine taşımış oldu. Keeback geleceğin sırt çantası görünümüne oldukça uygun bir örnek. Her zamankinin aksine çantalarda kumaş yerine hafif ve dayanıklı plastik kullanılmasıyla sırt çantaları yeni bir form kazanmış durumda.

bb

6 USB kablosu bulunan, metin, grafik veya görüntülerin gösterildiği özelleştirilebilir bir ekrana sahip olan Keeback 40.000 mAh Panasonic ppil ile şarj edilebiliyor. Bu piller aynı zamanda Keeback’in taban kısmında bulunan hoparlöre de güç sağlıyor. Hırsız takip sensörü olan Keeback 1.7 kg ağırlığında.  Değişebilen plastik gövdeleriyle Keeback’i isteklerinize göre tasarlayabiliyorsunuz.

 

86 Paylaşımlar

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir