Merhaba!

Nispetiye Mh. Bn. Nazım Kaptan Sk. Akademiler St. C Blk D.67 Beşiktaş Istanbul

+90 212 2743420

merhaba@unicodigital.com

Mailing listemize kayıt olun

Ekim Ayı Etkinlik Takvimi

unicodigital / Blog  / Ekim Ayı Etkinlik Takvimi

Ekim Ayı Etkinlik Takvimi

Ortalama okuma süresi: 1 dakika

Sonbahar’a gelmişken Ekim ayında kendinize bir şeyler katabileceğiniz, yaratıcı projeler yapabileceğiniz ve alanınızda gelişme göstermenizi sağlayacak bir etkinlik arayışındaysanız blog yazımız tam da size göre, göz atmayı unutmayın!

Yapay Zeka Konferansı (DeepCon’18)

5-6 Ekim tarihlerinde Deep Learning Türkiye (DLTR)Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) ve HAVELSAN iş birliğinde bu yıl ilki düzenlenecek olan Yapay Zeka Konferansı (DeepCon’18) ile bu alanda çalışmakta olan akademi, özel sektör ve kamu aktörlerinin bir araya getirilmesi, yenilikçi ve ilgi çekici fikirlerin ortaya koyulması hedefleniyor.

Gerçekleştirilecek olan etkinlikte, finanstan savunmaya, sağlıktan bankacılığa kadar farklı pek çok sektörde yapay zekanın son teknolojideki gelişmeleri detaylıca incelenecek ve tartışılacak.

Etkinlikle ilgili tüm detaylara http://deepcon.deeplearningturkiye.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Hacking Everyday Objects 

9-18 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek olan “Hacking Everyday Objects” workshop serisinde günlük hayatta kullanılan objeler hackleniyor. Üretim teknolojilerini, kod yazmayı ve temel elektronik devre oluşturmayı öğretmeyi hedefleyen projenin ikinci kısmında objeleri öğrenilen bilgileri kullanarak hack’leyip dijitalleştirerek alışkın olduğumuz işlevler dışında kullanmak yer alıyor. Etkinlikle ilgili detaylı bilgiye ulaşmak ve bilet almak için https://atolye.io/tr/etkinlik/hacking-everyday-objects-5/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Webrazzi Summit 2018

Türkiye’nin en fazla ziyaret edilen teknoloji mecralarından biri olan Webrazzi’nin düzenlediği etkinlik bu sene 17 Ekim 2018 Çarşamba günü Wyndham Grand Hotel’de gerçekleşecek. Güncel gelişmeler hakkında önemli tavsiyelerde bulunulacak olan etkinliği kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Detaylı bilgi ve kayıt için https://summit.webrazzi.com/tr adresini ziyaret edilebilirsiniz.

Digitalzone
Uluslararası konuşmacılarıyla dikkat çeken Digitalzone, bu yıl 18-19 Ekim 2018 tarihlerinde Radisson Blu Hotel Şişli’de gerçekleşecek. SEO’nun hayatımızdaki önemi ve dijital pazarlama konuları hakkında önemli konuşmacıları dinleme fırsatı yakalayacağınız Digitalzone’da sektörün önde gelen isimleri, katılımcılardan gelen soruları yanıtlayacak. Dijital pazarlama alanına ilgisi olanları bekleyen etkinlik hakkında detaylı bilgi almak ve etkinliğe kaydolmak için https://zeo.org/digitalzone/ adresini ziyaret edilebilirsiniz.

4 Paylaşımlar

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir